Mycomedica hory
Informační lišta

PSO - Police Symphony Orchestra

Kdo je PSO

PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Hrají s chutí a srdcem. Dnes už jich je přes 60 a stále zkouší v polickém klášteře. V jejich repertoáru najdete různé hudební žánry – populární a filmová hudba, rock, swing i klasika. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou vládnou Joel Hána a Kryštof Koska. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký. 

Jak jsme PSO podpořili?

PSO podporujeme finančně už dlouhodobě několik let, v roce 2022 jsme se stali Generálním partnerem celého orchestru. Jsme rádi, že můžeme pomoci mladému, nadanému sboru, který je plný nadšenců. Proto jsme také společně s PSO vymysleli projekt Vzhůru za snem, kdy společně vybereme jeden sen a ten pak MycoMedica splní. Více informací o projektu se dozvíte ZDE.

honzabarton0001-7856-2-fb
Řekli o nás

"Se zaměstnanci firmy MycoMedica, jsme se poprvé seznámili na našem benefičním večeru v roce 2016. Na podzim téhož roku nás firma MycoMedica podpořila, a to nemalou částkou v rámci kampaně Potřebujeme JINÉ nástroje na portále HitHit, abychom se my jako orchestr dokázali postavit na vlastní nohy pořízením svých vlastních nástrojů. Od té doby společně spolupracujeme a jsme za to vděční!

Víte, takových firem a lidí moc na světě není... Lidí, kteří by se tolik rozdávali pro druhé nejen finančně, ale i lidsky. Jsme rádi, že alespoň krátkým textem můžeme celé firmě MycoMedica poděkovat a říct: Vážíme si Vás!"

Za Police Symphony Orchestra

Petra Soukupová

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory