Informační lišta

Naděje pro zapomenuté děti

Naše pomoc si našla cestu až do daleké Afriky. Naším cílem je pomoci více než tisícovce dětí tím, že z každého zakoupeného produktu MycoMedica nebo YaoMedica věnujeme 5 Kč a zajistíme tak jedno jídlo denně 1137 dětem ve škole Dowa v africkém Malawi po celý školní rok.

 

Podpořili jsme

Zemětřesení Maroko
Zemětřesení Maroko
Marocké pohoří Vysoký Atlas zasáhlo v pátek pozdě večer silné zemětřesení. Otřesy poškodily budovy ve velkých městech a od Rabatu po Marrákeš vyhnaly lidi do ulic. Domy byly zničeny, rodiny vysídleny. Rozhodli jsme se alespoň malou finanční částkou podpořit vesnicím Aremd a Dknt. Pomůžete i vy?
Zjistit více
Vzhůru za snem
Vzhůru za snem
Jsme dlouhodobým parťákem Police Symphony Orchestra, parťákem, který plní sny orchestru už několik let. Jako generální partner jsme podporovali i zářijový benefiční projekt PSO s tématem a názvem SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chceme společně pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, může se stát skutečností. A právě proto jsme společně vymysleli tuhle výzvu, do které mohl zapojit každý snivec nebo ten, kdo se rád občas zasní!
Zjistit více
Otevřeli jsme nový parkourový park
Otevřeli jsme nový parkourový park
Nápad podpořit talentované parkouristy v Polici nad Metují se zrodil už v minulém roce a hle, v sobotu 20. května jsme otevřeli jedno z největších a nejmodernějších parkourových parků v České republice. Bejbyho park.
Zjistit více
Splnili jsme první sny
Splnili jsme první sny
Vybírali jsme první sen za období leden až březen. Vašich snů a přání přišlo velké množství a takjsme se rozhodli, že splníme hned dva.
Zjistit více
Karmický dárek pro Ninu
Karmický dárek pro Ninu
Nina je veselá a velmi bystrá holčička, která se narodila jako zdravé miminko. Od jejího 4.měsíce si ale začali její rodiče všímat zdravotních problémů a začali chodit po různých vyšetřeních.
Zjistit více
Duha Čolci
Duha Čolci
Přírodovědný oddíl Čolci Černčice je jedním z článků DUHY – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Zabývá se organizováním mimoškolní činnosti dětí a mládeže.
Zjistit více
Turecko
Turecko
Ničivé zemětřesení postihlo desítky tisíc lidí v Turecku a Sýrii, kteří přišli o střechu nad hlavou. Jedná se o množství budov, které se úplně zřítily nebo jsou natolik poškozené, že se do nich obyvatelé nemohou vrátit.
Zjistit více
Bez Šance Fest
Bez Šance Fest
Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná už od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují.
Zjistit více
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Hrajou s chutí a srdcem. Dnes už jich je přes 60 a stále zkouší v polickém klášteře. V repertoáru najdete různé hudební žánry – populární a filmová hudba, rock, swing i klasika. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou vládnou Joel Hána a Kryštof Koska. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký.
Zjistit více
Senior klub Ostaš
Senior klub Ostaš
Klub lidí, kteří netečně a bez zájmu nečekají na příchod svého důchodu a rozhodně si nemyslí, že mají život za sebou. Naopak si chtějí toto období svého života užívat a prožívat ho, jak nejlépe to jde.
Zjistit více
Wenet
Wenet
Farma se nachází v Broumově, s výhledem na Broumovské stěny, Ruprechtický špičák a centrum Broumova s dominantou zdejšího benediktinského kláštera. V dnešní době na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového. Patří také mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice, v chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, lamy guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do chovu přibyli i velbloudi. Chovají ale i klasická vesnická zvířátka, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky, kozy, prasátka a mnohá jiná.
Zjistit více
Pferda
Pferda
Nezisková organizace poskytující sociální služby a sociální podniky dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním. Cílem je, aby jejich klienti žili samostatným a soběstačným životem. Jsou tu už dlouhých 18 let a za tu dobu prošlo jejich středisky několik stovek klientů a pracovníků s postižením.
Zjistit více
Fandi mámám
Fandi mámám
Fandi mámám je dobročinný projekt na podporu maminek samoživitelek. Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance – například novou aktovku do školy, sportovní vybavení, plenky, trvanlivé potraviny, dětskou výživu, zájmový kroužek, nábytek nebo domácí spotřebiče. Zároveň chce projekt upozorňovat na problematiku samoživitelství a s tím spojenou chudobou této sociálně slabé skupiny. Maminkám zapojeným do projektu nabízí projekt také odborné poradenství v oblastech jako je vymáhání alimentů, pomoc při shánění práce nebo při řešení právních záležitostí. To vše za pomocí spřátelených organizací.
Zjistit více
MAS - Uklízíme MASku
MAS - Uklízíme MASku
Také vám vadí odpadky, které vidíte v přírodě s končící zimou? Pak jste se mohli opět zapojit do akce Uklízíme MASku.Vloni spolek MAS Stolové hory v růběhu pandemie koronaviru motivoval místní dobrovolníky k individuálnímu úklidu, letos už všal byla možnost uklízet společně. Proto byly osloveny místní školy, spolky ale i aktivní jedinci. Celkem se uklízelo na 11 místech po celém regionu a do úklidu se zapojilo více než 500 osob.
Zjistit více
Eliška Pohnerová - kniha Hladoví
Eliška Pohnerová - kniha Hladoví
Eliška Pohnerová je člověkem přijímajícím stále nové výzvy. Miluje psaní už od mala. V hlavě se jí rodí nápady, které skládá do příběhů.
Zjistit více
Nadace naše dítě
Nadace naše dítě
Nadace Naše dítě Pomáhá dětem týraným, zneužívaným, mentálně i fyzicky handicapovaným, opuštěným a dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci již od roku 1993.
Zjistit více
Muž roku
Muž roku
Muž roku je soutěž krásy pro muže, obdoba České Miss, kterou každoročně od roku 2000 pořádá David Novotný.
Zjistit více

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory