Mycomedica hory
Informační lišta
 
Vzhůru za snem!

s MycoMedicou & Police Symphony Orchestra

 

Krásný projekt Vzhůru za snem zná své vítěze. V září k nám doputovaly všechny SNY z celé republiky a bylo jich opravdu hodně. Byly to sny, u kterých nezůstalo jedno oko suché. Společně se symfonickým orchestrem nás tak čekala ta nejzodpovědnější část, vybrat SEN, který udělá opravdu radost a pomůže. 

 

Po dlouhých týdnech jsme vybrali SEN, který nám dával smysl a který nám byl blízký. Rozhodli jsme se udělat radost těm nejmenším, dětem z mateřské školky v Meziměstí, které si přáli létat až ke hvězdám. Paní učitelka Sára byla tak hodná a napsala sen nejen za sebe, ale za celou školku. Vydali jsme se proto navštívit dětičky a udělat jim radost ještě v tento předvánoční čas…a na tu radost v dětských očích se podívejte sami...
 
 
Jak se zapojit?

Máte sen, který vám nedá spát? Svěřte nám ho! Napište svůj sen na kus papíru, vystoupejte vzhůru, vložte ho do speciální schránky a třeba právě ten váš vybereme a splníme!

Projekt s názvem Vzhůru za snem! vznikl na základě našeho společného snu, snu pomáhat. 

Chceme splnit ty nejkrásnější sny a díky MycoMedice je také realizovat.

 
Pokud máte sen, který stojí za splnění, napište ho na kus papíru a uschovejte ho ve speciálních schránkách na sny po celé republice. Nezapomeňte doplnit i Vaše kontaktní údaje, ať se s Vámi dokážeme spojit. 
Seznam všech schránek na sny najdete na stránkách www.MycoMedica.cz a www.policesymphonyorchestra.cz
 
Jaký sen vybereme?
 
Kritéria? Žádná nejsou! Pečlivě si všechny vaše sny přečteme a vybereme ten, který bude stát za splnění. Své sny můžete do schránek vhazovat do 15. 8. 2022. 
 
Kdo bude sen vybírat? 
 
My! MycoMedica, PSO, Lucie Výborná. Všichni Ti, kteří v tomto projektu mají prsty a jsou nám blízcí.
 

Kde to všechno začalo? 

Jsme dlouhodobým parťákem Police Symphony Orchestra, parťákem, který plní sny orchestru už několik let. Teď podporujeme jako generální partner i zářijový benefiční projekt PSO s tématem a názvem SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chceme společně pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, může se stát skutečností. A právě proto jsme společně vymysleli tuhle výzvu, do které se může zapojit každý snivec nebo ten, kdo se rád občas zasní!
 

Tak Vzhůru za snem! 

MycoMedica Police Symphony Orchestra

 

MAPA MÍST SE SCHRÁNKAMI

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory