Mycomedica hory

Videa o vitálních houbách

Dovolujeme si vás informovat, že na našem webu již nemůže dále uvádět tvrzení, která by mohla vzbudit dojem jakéhokoliv léčebného účinku bylin či hub. Současná legislativa EU toto zakazuje. I přesto, že tradiční čínská medicína funguje po tisíce let a je vyzkoušená na bezpočtu pacientů. Zároveň nesmíme zmiňovat ani účinky prokázané soudobými vědeckými studiemi. Věříme ale ve zdravý rozum našich zákazníků. Podrobné informace o bylinkách a houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích na internetu. Hodnotné informace jsou třeba na stránkách www.tcmencyklopedie.cz.

 

Pěstování vitálních hub

Věděli jste, jak se naše vitální houby pěstují? Podívejte se na video, kde můžete náhlednout "pod pokličku" zkušeným pěstitelům s dlouholetou tradicí.
 

 

Houbový prášek

V tomto videu naleznete zajímavé informace ohledně zpracování houbového prášku, který je u nás k dostání v BIO kvalitě.
 

 

Houbový extrakt

Zajímá vás, jak se vyrábějí naše houbové extrakty? Celý proces výroby si můžete prohlédnout v tomto videu.
 

 

Řízení kvality

Veškerou naši surovinu si necháváme pečlivě testovat na nepřítomnost různých zdraví škodlivých látek, které surovina nesmí obsahovat (pesticidy, těžké kovy, radioktivita, mikrobiologické rozbory). Proces řízení kvality našich houbových surovin si můžete prohlédnout v tomto videu. 
 

 

Výroba

Výroba produktů z vitálních hub začíná dovozem kvalitní houbové suroviny a jejím následým zpracováním až do podoby finálních produktů, které jsou k dostání na našem e-shopu. Video popisuje výrobu kapslí našeho německého partnera. Obdobně to funguje i u nás :-)
 

 

"V kostce"

V posledním videu této mini série jsme shrnuli veškeré důležité informace týkající se procesů výroby produktů z vitálních hub. Pokud i tak budete potřebovat s čímkoliv poradit, klidně se nám ozvěte :-)
 

 

Kouzelné bylinky - Vitální houby

Zajímavý rozhovor s Milan Schirlem o vitálních houbách v pořadu Kouzelné bylinky.
Více informací naleznete v našem Houbáři.
 

 

Cesta vnitřní harmonie

Krátký film o cestě k vnitřní harmonii, ke zdraví… O čínské medicíně a vitálních houbách…
Více informací naleznete v našem Houbáři.
 

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory