Mycomedica hory
Informační lišta

MycoMedica pomáhá! Letos třeba právě vám.

Rádi plníme sny, děláme lidem radost a pomáháme tam, kde je potřeba. Činíme tak už hezkou řádku let. Za poslední roky jsme zvládli podpořit nespočet jednotlivců, organizací či drobných projektů. Mnohým jsme se navíc stali partnery dlouhodobými. 

Za všechny můžeme zmínit třeba Polický symfonický orchestr, seskupení mladých talentovaných muzikantů, které finančně podporujeme už mnoho let. Jsme také partnerem neziskové organizace Pferda, která provozuje chráněné kavárny a restaurace. 

Rádi bychom ale pomohli také jednotlivým lidem, kteří si takovou pomoc zaslouží.  Proto jsme se rozhodli zaměřit se na problémy každodenního života běžného člověka. Přesně v takovém duchu jsme loni zrealizovali projekt Vzhůru za snem.

Zapojte se i vy

Letos jsme navíc založili nadační fond s názvem MycoMedica pomáháJeho prostřednictvím teď budeme čtyřikrát ročně plnit sny mnohým z vás. Vy nám budete o svých přáních psát a my na konci každého čtvrtletí vybereme jedno, které nám bude dávat ten největší lidský smysl. Přání, ve kterém najdeme tu nejkrásnější lidskou a životní hodnotu, také vyplníme. Další sny budeme realizovat už 5. dubna 2024. Tak ať je to právě to vaše. 

 

Co pro to musíte udělat?

1. Sepište váš sen nebo přání, které chcete splnit na kousek papíru a nebo  emailem.
 
2. Nezapomeňte připsat vaše kontaktní údaje a telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat.
 
3. Odešlete sen k nám:
emailem: pomahame@MycoMedica.cz
poštou: TCM POINT s.r.o., Tomkova 53, Police nad Metují 549 54
 
4. Každé tři měsíce vybereme jednoho z vás, komu jeho sen splníme.

Vybrali jsme sen za období ledenbřezen 2024

Všem moc děkujeme za zaslané sny a přání. Obdrželi jsme opravdu mnoho vašich snů a přání, ať už jste psali za sebe, či za ty, kteří pomoc potřebují. Nakonec jsme se rozhodli splnit sen, který může alespoň částečně zlepšit životy více lidem najednou.

Finanční prostředky darujeme Mobilnímu hospicu Anežky České v Červeném Kostelci, který je použije na nákup nezbytných věcí pro denní péči o ty, kteří bojují s nevyléčitelnou nemocí, zejména s onkologickým onemocněním v pokročilém stádiu.

Sledujte naše sociální sítě, kde se v nejbližší době dozvíte další informace a těšit se můžete i na fotografie z předávání.

Gratulujeme :)

 

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory