Informační lišta

Vzhůru za snem!

S MycoMedicou & Police Symphony Orchestra

Máte sen, který vám nedá spát? Svěřte nám ho! Napište svůj sen na kus papíru, vystoupejte vzhůru, vložte ho do speciální schránky a třeba právě ten váš vybereme a splníme!

Přehrát video

Podpořili jsme

PFERDA
PFERDA
Nezisková organizace poskytující sociální služby a sociální podniky dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním. Cílem je, aby jejich klienti žili samostatným a soběstačným životem. Jsou tu už dlouhých 18 let a za tu dobu prošlo jejich středisky několik stovek klientů a pracovníků s postižením.
Zjistit více
WENET
WENET
Farma se nachází v Broumově, s výhledem na Broumovské stěny, Ruprechtický špičák a centrum Broumova s dominantou zdejšího benediktinského kláštera. V dnešní době na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového. Patří také mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice, v chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, lamy guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do chovu přibyli i velbloudi. Chovají ale i klasická vesnická zvířátka, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky, kozy, prasátka a mnohá jiná.
Zjistit více
FANDI MÁMÁM
FANDI MÁMÁM
Fandi mámám je dobročinný projekt na podporu maminek samoživitelek. Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance – například novou aktovku do školy, sportovní vybavení, plenky, trvanlivé potraviny, dětskou výživu, zájmový kroužek, nábytek nebo domácí spotřebiče. Zároveň chce projekt upozorňovat na problematiku samoživitelství a s tím spojenou chudobou této sociálně slabé skupiny. Maminkám zapojeným do projektu nabízí projekt také odborné poradenství v oblastech jako je vymáhání alimentů, pomoc při shánění práce nebo při řešení právních záležitostí. To vše za pomocí spřátelených organizací.
Zjistit více
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Hrajou s chutí a srdcem. Dnes už jich je přes 60 a stále zkouší v polickém klášteře. V repertoáru najdete různé hudební žánry – populární a filmová hudba, rock, swing i klasika. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou vládnou Joel Hána a Kryštof Koska. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký.
Zjistit více
MAS - Uklízíme MASku
MAS - Uklízíme MASku
Také vám vadí odpadky, které vidíte v přírodě s končící zimou? Pak jste se mohli opět zapojit do akce Uklízíme MASku.Vloni spolek MAS Stolové hory v růběhu pandemie koronaviru motivoval místní dobrovolníky k individuálnímu úklidu, letos už všal byla možnost uklízet společně. Proto byly osloveny místní školy, spolky ale i aktivní jedinci. Celkem se uklízelo na 11 místech po celém regionu a do úklidu se zapojilo více než 500 osob.
Zjistit více

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory