Mycomedica hory
Informační lišta

Vzhůru za snem

Kde to všechno začalo? 

Jsme dlouhodobým parťákem Police Symphony Orchestra, parťákem, který plní sny orchestru už několik let. Jako generální partner jsme podpořili i zářijový benefiční projekt PSO s tématem a názvem SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chceme společně pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, může se stát skutečností. A právě proto jsme společně vymysleli tuhle výzvu, do které se mohl zapojit každý snivec nebo ten, kdo se rád občas zasní! 

Známe vítěze

Krásný projekt Vzhůru za snem v prosinci vybral vítěze. V září k nám doputovaly všechny SNY z celé republiky a bylo jich opravdu hodně. Byly to sny, u kterých nezůstalo jedno oko suché. Společně se symfonickým orchestrem nás tak čekala ta nejzodpovědnější část, vybrat SEN, který udělá opravdu radost a pomůže. 

Po dlouhých týdnech jsme vybrali SEN, který nám dával smysl a který nám byl blízký. Rozhodli jsme se udělat radost těm nejmenším, dětem z mateřské školky v Meziměstí, které si přáli létat až ke hvězdám. Paní učitelka Sára byla tak hodná a napsala sen nejen za sebe, ale za celou školku. Děti si přály dětské hřiště. Vydali jsme se je proto navštívit a udělat jim radost ještě v tento předvánoční čas…a na tu radost v dětských očích se podívejte sami...
 

Návrat do školky

Do Mateřské školky v Meziměstí jsme se vrátili na jaře letošního roku 2023. Děti si společně se svými učitelkami nachystali krásný dětský den, na který nás pozvali. Zároveň s tím jsme oficiálně předali houpačky, které už stály na svých místech a dělaly dětem velkou radost. Konečně tak mají možnost létat až ke hvězdám a to bylo přání celého projektu. Děti i paní učitelky moc děkovaly a my jsme odjížděli s dobrým pocitem.
 
Moc děkujeme za tak krásný den!
 
 
 

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory