Mycomedica hory
Informační lišta

Splnili jsme první sny

O MycoMedica pomáhá

Rádi plníme sny, děláme lidem radost a pomáháme tam, kde je potřeba. Činíme tak už hezkou řádku let. Za poslední roky jsme zvládli podpořit nespočet jednotlivců, organizací či drobných projektů. Mnohým jsme se navíc stali partnery dlouhodobými. 

Rádi bychom ale pomohli také jednotlivým lidem, kteří si takovou pomoc zaslouží.  Proto jsme se rozhodli zaměřit se na problémy každodenního života běžného člověka. A proto každé tři měsíce vybereme jednoho, komu jeho sen a přání splníme.

Za období ledenbřezen přišel opravdu velký počet vašich snů a přání. Psali jste sami za sebe, ale i za jiné, kteří nějakou pomoc a podporu opravdu potřebují. Bylo těžké vybrat jen jednoho, tak jsme se rozhodli splnit sny hned dva.

Sen první: Verunka

Za Verunku nám napsala sen její teta. Holčička už si dlouho přála mít horské kolo a také notebook, pro mnohé běžné věci, ale Verunka neměla život jednoduchý a nemohla si tak tyto věci dovolit. Proto pro nás bylo jasnou volbou udělat radost právě ji.

Poděkování 


Dobrý den, 

Z celého srdce bych ráda touto cestou poděkovala firmě Mycomedica za moji neteř Veroniku, 15ti letou slečnu, která nemá život úplně jednoduchý, jak by si ve svém věku zasloužila a jak by mělo být. Firma Mycomedica pomohla splnit její přání, pořídila jí nový notebook a tím usnadnila přípravu do školy a nové kolo. Jízda na kole je pro ni velký relax, a jak sama říká ….“vyčistí si při ní hlavu“. Ještě jednou moc děkujeme a velice si vážíme Vašeho krásného, dobrého skutku.

S pozdravem Petra (teta) a Veronika.

 

 

DSC09433

Sen druhý: Profesionální hasič

Druhý sen, který jsme společně vybrali, nám napsala maminka za svého syna. Přála si operaci očí pro syna, který každý den nasazuje své zdraví a živo jako příslušník hasičskéo záchranného sboru a ve volném čase i jako člen jednotky sboru dobrovolných hasičů. Bohužel problémy s očima začali pomalu zasahovat i do pracovní oblasti a tak se operace očí stala nevyhnutelnou. Věříme, že jsme pomohli tam, kde je to opravdu potřeba a celou operaci očí s radostí zaplatíme.

 

Poděkování
Chtěl bych Vám poděkovat za finanční podporu při realizaci operace mých očí. Při výkonu služby profesionálního hasiče je nutností mít zdravé oči.
Před pár lety moje vada očí ještě nešla operovat, věda pokročila a operace je možná, bohužel finančně nákladná a nehradí jí pojišťovna. Sám bych se neodvážil si o finanční pomoc říct, chtěl jsem si našetřit, což se zatím nedaří a poslední dobou se mi opakují záněty očí, kdy dokonce hrozilo odloupnutí rohovky. Mám akční maminku, jenž uznala, že by mi díky Vaší pomoci splnila sen. Zprvu jsem nadšený nebyl, jsem zvyklý, že sice pomáhá onkologicky nemocným dětem, ale taky jsem zvyklý se o sebe postarat sám. Jsem za Vaši podporu velice rád a moc zato děkuji. Věřím, že svým povoláním hasiče, alespoň symbolicky Vaší podporu oplatím při pomoci jiným.
 
Přeji Vám mnoho zdraví a ještě jednou děkuji.

 

DSC09431

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory