Mycomedica hory
Informační lišta

Splnili jsme další sny

O MycoMedica pomáhá

Rádi plníme sny, děláme lidem radost a pomáháme tam, kde je potřeba. Činíme tak už hezkou řádku let. Za poslední roky jsme zvládli podpořit nespočet jednotlivců, organizací či drobných projektů. Mnohým jsme se navíc stali partnery dlouhodobými. 

Rádi bychom ale pomohli také jednotlivým lidem, kteří si takovou pomoc zaslouží.  Proto jsme se rozhodli zaměřit se na problémy každodenního života běžného člověka. A proto každé tři měsíce vybereme jednoho, komu jeho sen a přání splníme.

Za období dubenčerven přišlo opravdu velké množství vašich snů a přání. Psali jste sami za sebe, ale i za jiné, kteří nějakou pomoc a podporu opravdu potřebují. Bylo těžké vybrat jen jednoho, tak jsme se rozhodli splnit sny hned dva.

Sen první: Madlenka a Emička

Znáte to taky. Sny a štěstí našich dětí jsou největším snem nás rodičů. Tahle pěkná slova napsala maminka holčiček Emičky a Madlenky, které touží po trampolíně na jejich zahradu. Obě jsou velmi úspěšné členky skupiny cheerleadingu jedné skupiny ve Stříbře. Starší Madlenka se dokonce účastnila se skupinou Sparkles mistrovství světa v Budapešti, kde si holky vybojovaly krásné čtvrté místo.

 

A proč zrovna trampolínu? Holky si přejí trénovat a to nejen ony samy, ale i jejich kamarádky, které ji doma nemají a často nemají ani zahradu. A tak i bez trampolíny byla jejich zahrada častým místem tréninků. A tak nebylo na co čekat, trampolínu jsme koupili i společně se speciální žíněnkou a holky už trénují. My přejeme mnoho dalších úspěchů a děkujeme za zaslané fotografie.

 

 

trampolína 2

Sen druhý: Emička

Druhý sen, který jsme společně vybrali, nám napsali rodiče malé Emičky, které je šest let. Ta se už od narození potýká s nevyléčitelnou nemocí, primární plicní hypertenzí. Z porodnice odcházeli po čtvrt roce boje s domácí kyslíkovou terapií. Pro Emičku je jakákoliv aktivita namáhavá a k procházkám používá kočárek, který už bohužel nestačí a je potřeba kočárek s vyšší nosností a jednodušším ovládáním. A tak jsme po domluvě s rodiči objednali Thuke Chariot Sport 2 a podívejte se sami, jak Emičce kočárek sluší a jak je psokojená. My přejeme hlavně hodně zdraví a mnoho najetých kilometrů.

 

IMG_20230917_122826

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory