Mycomedica hory
Informační lišta

Pferda

Pekarna_Na_Plechu_2

Jak jsme PFERDU podpořili?

 
PFERDU jsme podporovali už v době covidové, kdy byly restaurace a kavárny omezené v provozní době a nebo zcela zavřené. V letošním roce jsme se rozhodli, že PFERDu podpoříme znovu a tentokrát pomůžeme s koupí kávovaru do kavárny Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou. Náš finanční příspěvek pomůže také provozními náklady, které v této době raketově rostou. Věříme, ža naše finanční částka pomohla toto období překlenout a my si tak budeme moci zajít na dobrou kávu do jedné z restaurací v Trutnově, Náchodě a nebo Rychnově nad Kněžnou.
 

Napsali o nás

2023

Moc si vážíme dlouholeté podpory od firmy Mycomedica. Je pro nás velmi cenné, že se na takového partnera můžeme spolehnout. Letošní příspěvek půjde zejména na úhradu provozních nákladů souvisejících s nárůstem cen energií. Pomůže to zejména sociálnímu podniku Pekárna Na Plechu, kterého se zvýšení cen elektřiny dotklo nejvíce. Další část příspěvku bude použita na nákup nového kávovaru do sociálního podniku Kavárna Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou, jelikož ten starý již dosluhuje, a číšníci s postižením, kteří jsou zde zaměstnáni, potřebují kvalitní stroj na přípravu kávy. Ještě jednou děkujeme za podporu našich pracovníků s postižením!

2022
 
Děkujeme moc firmě MycoMedica za podporu v nelehké, covidové době. Zaměstnáváme osoby s mentálním postižením a psychiatrickým onemocněním, v současné době jsme ale značně omezeni a tím pádem nás trápí, abychom to v dalších měsících zvládli. Firma MycoMedica zareagovala na naši výzvu a poskytla nám velkorysý dar, který nám pomůže tuto těžkou dobu překlenout, a umožní nám dále provozovat sociální podniky – zejména Tréninkové kavárny Láry Fáry v Náchodě a v Rychnově nad Kněžnou.
 
Velmi si toho vážíme.

Iva Laštovicová - zástupce ředitele PFERDA z. ú.

 
 Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory