Mycomedica

Dvaatřicetiletá žena - marná snaha otěhotnět - Zpracovala: Mariana Roškaninová

Dvaatřicetiletá žena se několik let snažila otěhotnět. Dvakrát brzy po sobě prodělala mimoděložní těhotenství, z toho jednou na vaječníku, podruhé ve vejcovodu na téže straně. Dvakrát tedy podstoupila laparoskopii s odstraněním části vaječníku, potom s odstraněním vejcovodu. Celkově dlouhodobě trpěla únavou, bolestmi a slabostí obou kolen. Proto v minulosti prodělala artroskopii, při které nebyla nalezena příčina bolestí. Před menstruací se pravidelně objevovala vaginální mykóza a napětí v prsou. Mívala sklony k zácpě. Menstruace byla pravidelná, mírně slabší. Věděla, že otěhotnět může, ale bála se, že se situace bude opakovat.

Jazyk byl mírně červenější, trochu celý oteklý a s náznakem otisků zubů. Puls celkově lehce strunovitý. Došlo k horké vlhkosti blokující dolní ohniště, nedostatku qi sleziny, stagnaci jaterní krve.
 
Z medicinálních hub jsem v léčbě doporučila Mycodetox na stažení horkosti a odvedení vlhka, proti kvasinkové infekci, na podporu střevní peristaltiky a krvetvorby. Dále Coriolus na celkové posílení, podporu otěhotnění, rozhýbání qi v podbřišku, odvedení horkosti a proti virovým i bakteriálním zánětům, posílení ledvin. Maitake na orgány podbřišku. Toto užívala dva měsíce. V další dvouměsíční etapě na celkovou podporu jsem použila Reishi a opět Coriolus.

Klientka byla stále nervózní, navíc hrozilo uzavření jejího pracoviště, měla i existenční starosti, začal ji pobolívat žaludek, proto jsem přidala MycoStress, po kterém se cítila psychicky velmi dobře. V této době se již cítila výborně i po fyzické stránce, vymizely veškeré výše zmiňované obtíže.

Při další kontrole měla klientka podezření na těhotenství, které bylo později ověřeno gynekologem, těhotenství právě zdárně a bez obtíží probíhá, nastávající maminka se cítila velmi dobře, do práce chodila až do nástupu na mateřskou dovolenou, termín porodu je stanoven na začátek června.
 
 
 
Zpracovala:
Mariana Roškaninová

Kancelář „Mariana“
Kulturní dům
Družstevní 597
Letohrad
Mobil: +420 732 647 807
Email: mariros@seznam.cz
Web: http://www.marianactm.cz
 
Jmenuji se Mariana Roškaninová, vystudovala jsem tradiční čínskou medicínu při Homeopatické fakultě v Brně. Věnuji se diagnostice, fytoterapii , akupunktuře Su Jok a dietetice. Též čerpám mnoho ze zkušeností ze své původní profese  všeobecné zdravotní sestry a porodní asistentky. Nadále se vzdělávám v oborech TCM i konvenční medicíny.

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory