Běžec Pavel Brýdl

WP_20150807_111 1

16. července 2016 proběhl již pátý ročník jednoho z nejvýznamnějších trialových závodu v Rakousku – Silvrettarun 3000. Startuje se v lyžařském středisku Ischgl. Z důvodu vydatného sněžení byla hlavní maratonská trať zkrácena na 38km. Nejvyšší bod trati tak byl Ritzenjoch ve výšce 2686m.n.m. Po přeběhnutí vrcholu, kde bylo cca 10cm sněhu, následoval seběh až do cíle do městečka Galtür.

Na startu se sešla kvalitní konkurence téměř 600 běžců z 25 států. První místo obsadil český reprezentant Pavel Brýdl.

Na stupně vítězů ho doprovodili Němec Mirco Berner a Novozélanďan Vajin Armstrong. Co bylo nejdůležitější k dosažení tohoto úspěchu….? Pavel uvedl: "Hlavně zdraví. Tento rok jsem se dokázal vyhnout nemocem a díky tomu mohl absolvovat kompletní přípravu. Po problémech v minulých letech jsem zvolil i alternativní přístup a začal využívat služby a produkty čínské medicíny…..

V přípravě používám hlavně produkty na posílení imunity Myco Complex a MycoDetox. MycoComplex obsahuje 4 medicinální houby a podporuje imunitní systém. MycoDetox pomáhá odvádět z těla metabolity a různé toxiny. Před důležitými závody beru i přípravek Cordyceps CS-4, který mi pomáhá výrazně zvýšit výkon a zároveň zkrátit fázi regenerace."